Ogłoszenia parafialne na XXV niedzielę zwykłą – 22.09.2024

-pon. – św. Pio z Pietrelciny, kapł.

– pt. – św. Wincentego a Paulo, kapł.

– so. – św. Wacława, m.

2. We wtorek po nabożeństwie spotkanie zespołu synodalnego.

3. W czwartek po nabożeństwie spotkanie Legionu Maryi.

4. W czwartek katecheza dla kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o godz.18.00.

5. W piątek o godz.20.00 próba śpiewu chóru parafialnego; w niedzielę próba śpiewu scholi o godz.10.00.

6. W sobotę po Mszy św. o godz.17 zapraszamy na koncert organowy w starym kościele, inaugurujący oficjalnie „nowe życie” wyremontowanych organów. Wykonawca: Jakub Zawadzki, słowo o organach:

Andrzej Prasał, prowadzenie : Anna Świtoń.

7. Inwentarz plebanii wzbogacił się o szafę w starym stylu, a prezbiterium nowego kościoła o cztery krzesła.

Są to dary Pana Jana Gredela z Iwin. Serdeczne Bóg zapłać!

Bóg zapłać za 5 kg cukierków dla naszych dzieci pewnej rodzinie.

Państwu Gardyńskim za 50 egzemplarzy dwumiesięcznika „Królowa Różańca”. W przedsionku kościoła nowy numer „Nowego Życia”.

Oba pisma do wzięcia za Bóg zapłać! Miłej lektury.

8. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek ofiar pieniężnych na pomoc dla poszkodowanych przez powódź. Zbiórkę przeprowadzi Caritas z udziałem wolontariuszy (uczniów z naszej szkoły).

9. Caritas Archidiecezji Wrocławskiej zaprasza do udziału w akcji „Paczka dla powodzian”. Żywność i środki czystości spakowane do kartonu można zostawiać w parafii albo przekazywać bezpośrednio do Caritasu we Wrocławiu na Ostrowie Tumskim, ul. Katedralna 7.
Szczegółowe informacje dostępne na stronie Caritas Archidiecezji Wrocławskiej.

– pon. – godz.18.00 – ++ Władysław i Nina Olejaszowie, ++ córka Irena Stybel z mężem Henrykiem oraz zmarli z rodziny Netzlów i Boczkowskich;

– wt. – godz.18.00 – + Paweł Orzeł (20.r. śm.), + Anna Janocha (10. r. śm.);

– śr. – godz. 7.00 – za Parafian i Dobrodziejów;

– czw. – godz.18.00 – + Janina Stachurska – od siostry Teresy;

– pt. – godz.18.00 – za zmarłych z rodziny Wysoczańskich;

– so. – godz.17.00 – w 50. rocznicę ślubu PP. Tadeusza i Barbary Janochów;

– ndz. – godz. 9.00 – w intencji trojga dzieci i trojga wnuków PP. Janusza i Elżbiety Rupnickich;

– + Marek Hojnowski – z okazji imienin;

– godz.11.00 – w 45. rocznicę ślubu PP. Marii i Janusza Stanisławskich;

– w intencji wnuczek PP. Studzińskich: Karoliny, Alicji, Dominiki i Oliwii;

– godz.16.30 – + Czesława Garbowska (1. r. śm.), ++ Benedykta i Henryk Sinkiewiczowie;

– + Lesław Kościelniak – od rodziny.

11. Zapowiedzi:

Robert Piotr Kaptur, kawaler, zam. Wrocław,

Paulina Małgorzata Muzyka, panna, zam. Żerniki. Zapowiedź II.