Ogłoszenia parafialne na XXII niedzielę zwykłą – 01. 09. 2024

– wt. – św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK;

– śr. – błogosławionych dziewic i męczennic Marii Stelli i Towarzyszek;

-czw.- pierwszy czwartek miesiąca;

– pt. – pierwszy piątek miesiąca;

– so. – pierwsza sobota miesiąca.

2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca adoracyjna. O godz.15.00 Koronka do Bożego miłosierdzia, różaniec pompejański i zmiana tajemnic ŻR.

3. W niedzielę – 8 września – Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz.11.00. Zapraszamy Dyrekcję szkoły, nauczycieli i wychowawców, katechetów, personel pomocniczy, a zwłaszcza uczniów i rodziców. Dzieciom klas pierwszych poświęcimy tornistry i przybory szkolne.

We wtorek po nabożeństwie spotkanie dla katechetów.

4. W piątek od godz.8.30 odwiedziny chorych.

Od godz.17.00 – spowiedź pierwszo-piątkowa i na rozpoczęcie roku szkolnego.

5. We wtorek po mszy św. spotkanie Legionu Maryi.

6. W piątek o godz.20.00 próba śpiewu chóru parafialnego, a w niedzielę scholii.

7. Parafialny Zespół Caritas wznowi działalność po wakacjach we wtorek 10 września o godz. 16.30.

8. Na tablicy ogłoszeń umieszczono „Standardy Ochrony Małoletnich”, zgodnie z wymogami władz państwowych i kościelnych.

9. Za naprawienie usterek przy nagłośnieniu Bóg zapłać Panom Marianowi Sewerynowi i Andrzejowi Sobokowi.

Panu Leszkowi Osowskiemu za zawieszenie czterech obrazów „starego” kościoła sprzed lat w przedsionku kościoła.

10. Za cukierki dla naszych dzieci Bóg zapłać Oli i Ali Wabińskim (5 kg) oraz pewnej rodzinie z ul. Parkowej (11,50 kg).

11. Wspólnota „Ogień Dwóch Serc” zaprasza do Pęgowa na całonocne czuwanie z 6/7 września w kościele pw. Św. Mikołaja.

Program: Msza w. o godz.18.00, godz.19.00 – nabożeństwo ewangelizacyjne z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, od 21.00 – 6.00 całonocne czuwanie wspólnot, godz.6.00 – różaniec, godz.7.00 – Msza św.

– pon. – godz.18.00 – za Łukasza i Janinę Kulczyków oraz ich dzieci: Piotra i Zosię;

– wt. – godz.18.00 – + Natalia Muzyka, + Edward Muzyka, + Kazimierz Krzanowski;

– śr. – godz.7.00 – za Parafian i Dobrodziejów;

– czw.- godz.18.00 – prośba o światło Ducha Św. i potrzebne łaski dla kapłanów, o dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;

– pt. – godz.18.00 – ++ Janina i Jerzy Ostrowscy i zmarli z rodziny;

– so. – godz.14.00 – ślub: Wojciech Sadowski i Zofia Michniewicz;

– godz.17.00 – + Tomasz Wasiak (7.r. śm.), ++ Genowefa i Piotr Bronowiccy;

– ndz.- godz.9.00 – + Helena Sylwestrzak – od córki Grażyny z rodziną;

– + Anna Mazur (3.r. śm.);

– godz.11.00 – w 9. rocznicę urodzin Maksia Kucemby;

– + Bolesław Czerwiński – od chóru;

– godz.16.30 – ++ Aniela i Stefan Skibowie, + Stanisława Jurczyk;

– + Wanda Badzioch (greg.)