Ogłoszenia parafialne na XX niedzielę zwykłą – 18.08.2024

-śr. – św. Piusa X, pap.;

-czw. – NMP Królowej;

– pt. – św. Róży z Limy, dziew.;

– so. – św. Bartłomieja, apostoła.

2. Rada Parafialna i proboszcz serdecznie zapraszają wszystkich Parafian na dożynki parafialne, które odbędą się w niedzielę 1 września podczas Mszy św. o godz.11.00.

Po Mszy św. piknik dożynkowy. Będą kiełbaski, bigos, chleb ze smalczykiem i ogórkiem oraz pyszne ciasta. Będzie też atrakcja dla dzieci: balony i bańki!!!

Zachęcamy nasze Parafianki – gospodynie do upieczenia ciast i dostarczanie ich w niedzielę 1 września od godz.8.00 do kuchni w nowym kościele.

Informacje w sprawie ciast u P. Ludwiki Studzińskiej.

3. Bóg zapłać za kwiaty na Wniebowzięcie NMP P. Halinie Kucembowej oraz PP. Danucie i Jackowi Szenherom. Pani Bogusławie Morawskiej za piękne kompozycje kwiatowe w prezbiterium.

– pon. – godz.18.00 – + Stanisław Partyka – od Anny z rodziną;

– wt. – godz.18.00 – + Mariusz Marcinkowski;

– śr. – godz. 7.00 – + Bolesław Czerwiński – od rodziny Zielińskich;

– czw. – godz.18.00 – w 80. rocznicę urodzin Jana Buraczyńskiego – od żony Krystyny, córki Doroty z mężem Mieczysławem i córkami: Weroniką i Wiktorią;

– pt. – godz.18.00 – ++ Adam i Wanda Jaroszowie;

– so. – godz.17.00 – ++ rodziny Pakosów i Bagińskich, + Krzysztof Firek;

– ndz. – godz. 9.00 – dziękczynna za uzdrowienie córki Oliwki;

– za Łukasza Gwoździa i Kamila Obertańca z okazji urodzin;

– godz.11.00 – w 18. rocznicę urodzin Pauliny;

– ++ Mieczysław i Jadwiga Jach, + Andrzej Jach;
– godz.16.30 – w intencji rodziny córki – dziękczynno-błagalna; – + Wanda Badzioch (greg.).

+ ks. prał. Franciszek Krosman, + Grzegorz Szczepański, + Lesław Kościelniak: Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.