Ogłoszenia parafialne na XII niedzielę zwykłą – 23.06.2024

-pon. – Narodzenie św. Jana Chrzciciela, głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej – uroczystość;

– pt. – św. Ireneusza, bp. i m.;

– so. – świętych apostołów Piotra i Pawła – uroczystość.

2. Na czas wakacji zawieszamy spotkania wszystkich wspólnot. Caritas czynny we wtorek 25.06.2024 – ostatni raz przed wakacjami.

4. Są jeszcze wolne miejsca na wycieczkę autokarową. Informacje na afiszu na drzwiach wejściowych. Ministranci i dzieci ze scholi, jeśli zechcą pojechać, zapłacą 1 zł.

5. Rodzice młodzieży bierzmowanej przekazali do dyspozycji parafii 5.600 złotych. Bóg zapłać!

6. Za kwiaty do kościoła Bóg zapłać P. Zofii Bronowickiej oraz P. Krystynie z ul. Strzelińskiej.

Ofiarę na kwiaty złożyli: Janina Łoboda, Barbara i Jerzy Woźniakowie, Anna Krzanowska, Marta Michniewicz, Renata Radziewicz, Janina Jucha, Halina Kucemba. Bóg zapłać! Za dostarczenie – P. Jackowi Szenherowi.

6. Bóg zapłać Jasiowi Żygadło za skoszenie trawy przed kościołem parafialnym.

7.Pewnej rodzinie z ul.Parkowej dziękujemy za 12kg cukierków dla naszych dzieci.

8. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy dobrej pogody, pięknych wrażeń i przygód, i bezpiecznych powrotów do domu. Niech to będą jednak wakacje przeżywane po chrześcijańsku, z modlitwą, z niedzielną Mszą św., czyli z Bogiem!

-pon. – godz.18.00 – + Janina Oleksiak;

-wt. – godz.18 -w 19. rocznicę ślubu P. Anny i Kornela Karwasińskich – dziękczynna (troje dzieci);

-śr. – bez Mszy św. – pielgrzymka;

-czw. – godz.18 – + Danuta Woźniak – z okazji imienin, ++ Leokadia i Stanisław Woźniakowie, ++ Genowefa, Leonard, Jan i Antoni Żygadło;

-pt. – godz.18.00 – + Alicja Woźniak, ++ Leokadia i Stanisław Woźniak, + Woźniaków i Czerwińskich

-sob. – godz.17.00 – + Paweł Orzeł – z okazji imienin, ++ Antoni, Władysława i Rudolf;

-ndz. – godz. 9.00 – Stanisław (20 r. śm.) , Zofia i Stanisława Kowalscy;

– ++ Antoni i Ignacy Łapeta, ++ Feliks i Olaf Gałkowscy;

– godz.11.00 – w 68 r. urodzin P. Dr. Janusza Stanisławskiego – od żony, trojga dzieci i dziesięciorga wnucząt;

– godz.12.00 – chrzest: Franciszek Mariusz Wawrzyniak;

– godz.16.30 – w 18. rocznicę urodzin Huberta Garbowskiego.

10. Zapowiedzi:

Kamil Winogrodzki, stan wolny, zam. Wrocław,

Magdalena Marta Tobiasz, stan wolny, zam. Wrocław. Zapowiedź II.

+ Bolesław Czerwiński, +Katarzyna Skiba, Teresa Gołębiowska.

Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen!